Firma Profili

ZİRVE EVDEN EVE NAKLİYAT ; Konya'da Şehir içi evden eve nakliyat ile şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.


Yıllarını bu sektöre hizmetle geçirmiş firmamıza güvenebilirsiniz. Taşınma işinizi, kendi işimiz gibi sahipleneceğimizden hiç şüpheniz olmasın.


İşinin ehli, kendi elemanlarımızla hizmet veriyor, gündelikçi çalışan kişilere nakliyat işinizi emanet etmiyoruz. İlden ile, ilçeden ilçeye, sigortalı evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Nakliyat sektöründe ilk kriteriniz fiyat olmasın. Eşyalarınızı ucuz taşıyacağını söyleyen kimselere inanarak, kendinizi kandırmayın. Taşınma işini en baştan sorunlu hale getirmeyin. Aşağı yukarı nakliyat fiyatları birbirine çok yakın olacaktır. Kötü bir durumla karşılaşmanızı istemeyiz.


Konusunda tecrübeli ve yetenekli paketleme görevlisi elemanlarımız evinizdeki veya ofisinizdeki tüm eşyaları özenle paketler. Eşyalara verdiğimiz önemi kullandığımız kaliteli malzemelerinden ve eğitimli personelimiz özel paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz. Paketlemeler eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre karton kutu, battaniye ve balonlu naylon kullanılmaktadır.


Şehir içi veya şehirler arası nakliyat olsun, ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Eksper görevlisi arkadaşımız, eşyayı ve evin konumunu inceleyerek eşya nakliyatının nasıl yapılacağını belirler. Bu bilgi asıl olarak firmamızın doğru hizmet verebilmesi için gerekli bilgidir.HEMEN ARA